در حال بارگذاری ...

نمایش «ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند» روی صحنه رفت

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبرداد: نمایش کمدی «ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند» با استقبال علاقمندان، شش شب به روی صحنه رفت .

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در قشم، نمایش «ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند»  در قشم روی صحنه رفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت:«نمایش کمدی «ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند» با ۴۰ درصد تخفیف در بهای بلیت به مدت شش روز هر شب ساعت ۲۰ در تالار آیینه این اداره به روی صحنه رفت که بازخورد خوبی به همراه داشت.»
صالحه ایرانمنش افزود: «این اثر هنری که توسط یکی از بهترین گروه های نمایشی و فعال جزیره قشم، گروه سمبوک تولید شده است با نگاهی طنز به روایت زندگی ماهی‌هایی می پردازد که زیست بوم آنان توسط انسان‌ها در معرض خطر از بین رفتن است.»
او ادامه داد: «نمایش کمدی «ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند» به نویسندگی جعفر قاسمی و کارگردانی ابوذر رحیمی شهواری در تالار آیینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به در شش سانس اجرا شد.»
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم توضیح داد: «سارا نظیریان (دختر ماهی گاریز)، علیرضا احدی (ماهی گاریز)، حسین بازماندگان (ماهی هوور)، مهدی خادمی (ماهی موش دندان)، علی زارعی (جاسم) محمد حسین واحدی (خرچنگ) و طاها حکمیان (مش کنار) از بازیگران نمایش کمدی “ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند” هستند و معراج فریدونی نیز (صدا بردار) این نمایش است.»
ایرانمنش افزود: «این نمایش به سفارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت شهرداری، شورای اسلامی شهر و سازمان منطقه آزاد قشم توسط گروه هنری سمبوک تولید شده است.»
مطالب مرتبط

اجرای چهار نمایش در هفتمین جشنواره انصار قشم

اجرای چهار نمایش در هفتمین جشنواره انصار قشم

هفتمین جشنواره انصار قشم، از یکشنبه 16 مهر تا چهارشنبه 19 مهر، هر شب ساعت 20 در محل سالن آئینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شاهد اجرای نمایش‌های راه یافته به این رویداد هنری است.

|

اولین جشنواره ملی آب و آوا در قشم برگزار شد

اولین جشنواره ملی آب و آوا در قشم برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در قشم، جشنواره ملی آب و آوا روزهای ۵ و ۶ اسفند و هم‌زمان با نیمه شعبان با اجرای آیین‌های مختلف محلی از سراسر کشور در روستای سلخ جزیره قشم برگزار شد. 9 گروه نمایش از سراسر ...

|

((با سلام، این یادواره در چه تاریخی برگزار شده است؟)) با حضور 350 هنرمند قشمی

هشتمین یادواره ای به رنگ هنر در قشم اجرا شد
((با سلام، این یادواره در چه تاریخی برگزار شده است؟)) با حضور 350 هنرمند قشمی

هشتمین یادواره ای به رنگ هنر در قشم اجرا شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در قشم،  این یادواره شامل 8 صحنه تئاتر، پنج کلیپ و یک سرود بود که توسط 35۰ هنرمند، بازیگر و عوامل پشت صحنه به اجرا درآمد. ابوذر رحیمی، کمیل جعفری ، ...

|

نظرات کاربران